Apskati

 
 

   Sveicam Gunti Šēnhofu apaļajā jubilejā, vēlam saglabāt možu garu un vēl daudz interesantus piedzīvojumus galda tenisa laukumā!

 

Guntis Šēnhofs ir azartisks galda tenisa spēlētājs, komandas "Zelta veterāni" pārstāvis. Piedalās dažādās starptautiskās veterānu galda tenisa sacensībās. 
Daudzpusīgi talantīgs un sabiedriski aktīvs, kaislīgs autosportists, Bērnu un jauniešu basketbola skolas "Rīga" vadītājs, kā arī EYBL "Eiropas Jaunatnes
basketbola līgas" dibinātājs un valdes loceklis. 2020. gada nogalē Guntis klajā laidis savu grāmatu - autobiogrāfisku darbu "Dzīve kā kārtis. Laikmetu griežos".

   Guntis Šēnhofs ir azartisks galda tenisa spēlētājs, komandas "Zelta veterāni" pārstāvis. Piedalās dažādās starptautiskās veterānu galda tenisa sacensībās. Daudzpusīgi talantīgs un sabiedriski aktīvs, kaislīgs autosportists, Bērnu un jauniešu basketbola skolas "Rīga" vadītājs, kā arī EYBL "Eiropas Jaunatnesbasketbola līgas" dibinātājs un valdes loceklis. 2020. gada nogalē Guntis klajā laidis savu grāmatu - autobiogrāfisku darbu "Dzīve kā kārtis. Laikmetu griežos".

 
 
 
 

   Portugāles pilsētā Gimarainša no 21.-25.aprīlim norisinājās Eiropas Olimpiskās kvalifikācijas sacensības galda tenisā. Šajās prestižajās sacensībās piedalījās arī Latvijas pārstāvji. Sportisti - Oļegs Kartuzovs, Daniels Kogans, Sabina Musajeva, Baiba Bogdanova, kā arī tiesnesis Aksels Ambergs. Pēc ilgāka pārtraukuma, šī bija teicama iespēja mūsu spēlētājiem, kā arī tiesnesim atjaunot savas prasmes un gūt nenovērtējamu pieredzi. Jauna pieredze Latvijas delegācijai arī bija ar COVID noteiktie ierobežojumi, gan piedaloties šajās sacensībās, gan ceļojot.

 
 
 
 

   Cik ātri iet laiks, Senioru sporta biedrības Jūrmala galda tenisistam Ilgonim Aželim 17.martā jau astoņdesmit. Sveicam Ilgoni Aželi jubilejā, vēlam arī turpmāk labu veselību, možu garu, panākumus pie tenisa galda un ne asakas vasaras atpūtā pie Usmas ezera. Sveic Senioru sporta biedrības Jūrmala galda tenisisti. Apsveikumam pievienojas arī Galdateniss.lv.

 
 
 
 

   2020.gada nogalē galda tenisa veterāns, daudzpusīgi talantīgs un sabiedriski aktīvs, kaislīgs autosportists, Bērnu un jauniešu basketbola skolas "Rīga" vadītājs, kā arī EYBL "Eiropas Jaunatnes basketbola līgas" dibinātājs un valdes loceklis Guntis Šēnhofs klajā laidis savu grāmatu - autobiogrāfisku darbu - atklātu un skarbi patiesu:  "Dzīve kā kārtis. Laikmetu griežos".

 
 
 
 

   Novēlu visiem Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno Gadu 2021! Galdateniss.lv kopā ar Jums jau 10 gadus. Ar sveicieniem, Aksels Ambergs. 24.12.2020.

 
 
 
1     2     3     4     5     ... 114    
 
nākošā 

   I n v e n t ā r s   p r o f i e m   

 

___________________

VIDEO KANĀLI

___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________