Apskati

 
 
Atlicis mazāk kā mēnesis līdz šīs vasaras vienam no foršākajiem notikumiem - Salaspils GTK organizētai vasaras nometnei!
   Ja vēl neesi pieteicies, tad pasteidzies, jo vietu skaits ierobežots! 

   Atlicis mazāk kā mēnesis līdz šīs vasaras vienam no foršākajiem notikumiem - Salaspils GTK organizētai vasaras nometnei! Nometne notiks no 25.07. - 04.08.2021.

   Ja vēl neesi pieteicies, tad pasteidzies, jo vietu skaits ierobežots! 

 
 
 
 

   Pašreiz notiekošajā Eiropas čempionātā galda tenisā, Baltijas vīriešu dubulspēļu pāris Artūrs REINHOLDS (LAT) un Vallot VAINULA (EST) ar 3:1 svinēja fantastisku uzvaru pār pieredzējušajiem Panagiotis GIONIS (GRE) un Yang WANG (SVK) un iekļuva 32 labāko skaitā!

 
 
 
 
Latvijas STAG izlase sāk savu dalību Eiropas individulajā čempionātā galda tenisā, kas no 22.-27. jūnijam norisināsies Polijas galvaspilsētā Varšavā. Latviju pārstāvēs četri sportisti: Baiba Bogdanova, Sabina Musajeva, Oļegs Kartuzovs, Artūrs Reinholds, un tiesnese Sanita Sveile. ETTU vice-prezidente un LGTF prezidente Ina Jozepsone pašlaik arī atrodas Varšavā un brīvajā no sanāksmēm laikā atbalsta mūsu izlasi.
Turam īkšķus par mūsējiem! Sekojam līdzi jaunumiem, skatamies video tiešraides.

   Latvijas STAG izlase sāk savu dalību Eiropas individuālajā čempionātā galda tenisā, kas no 22.-27. jūnijam norisināsies Polijas galvaspilsētā Varšavā. Latviju pārstāvēs četri sportisti: Baiba Bogdanova, Sabina Musajeva, Oļegs Kartuzovs, Artūrs Reinholds, un tiesnese Sanita Sveile. ETTU vice-prezidente un LGTF prezidente Ina Jozepsone pašlaik arī atrodas Varšavā un brīvajā no sanāksmēm laikā atbalsta mūsu izlasi.
Turam īkšķus par mūsējiem! Sekojam līdzi jaunumiem, skatamies video tiešraides.

 
 
 
 

   LGTF Kopsapulcē, kas notika 2021. gada 5. jūnijā tiešsaistes platformā "Zoom", par prezidenti atkārtoti tika ievēlēta Ina Jozepsone.  LGTF valdē pirmo reizi ievēlēti Baiba Bogdanova, Viktors Tolkačevs, Jānis Avdjukevičs, Nauris Karelis, un Aleksandrs Šutka, kā arī pārvēlēti Genādijs Kartuzovs, Leonīds Faļkenšteins un Vadims Berežkovs. Par LGTF viceprezidentiem tika apstiprināti Leonīds Faļkenšteins un Vadims Berežkovs, par LGTF ģenerālsekretāri Baiba Bogdanova. Pirmā jaunās LGTF valdes sēde notiks jau otrdien, 8. jūnijā. Apsveicam, un novēlam veiksmi darbā!

 
 
 
 

   Šodien, 28.05.2021. vēl viens vēsturisks brīdis, izveidota jauna Facebook grupa "ATPŪTA UN SPORTS". Grupa izveidota, lai informētu par aktīvās atpūtas iespējām, ceļojumiem, par tūrismam nepieciešamo inventāru un aprīkojumu, dažādiem sporta veidiem, par sporta inventāru un aprīkojumu. Esiet viens no pirmajiem, pievienojieties jau šodien!

 
 
 
1     2     3     4     5     ... 115    
 
nākošā 

   I n v e n t ā r s   p r o f i e m   

 

___________________

VIDEO KANĀLI

___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________