Apskati

 
 
12.10.2020. Publicēta 1. posma spēļu tabulas un komandu izspēļu kārtība. Sakarā ar Covid-19 ierobežojumiem Rencēnu pamatskolā, 3.līgas spēles tiek pārceltas uz Alojas v-sk.sporta halli. V.G.ALEF-2 komandai pirmā kārta brīva!!!

09.08.2021. Kuldīgā, 2021. gada 7.-8.augustā, šoreiz visai klusi un bez skatītājiem, norisinājās pārceltais Latvijas 2020./2021.gadu sezonas komandu čempionāts galda tenisā, kurā šajā reizē piedalījās tikai sieviešu un vīriešu augstākās līgas komandas. Sievietēm par čempionēm tika kronēta Salaspils GTK komanda, savukārt vīriešiem čempionu laurus plūca Saldus novada pašvaldības komanda. Apsveicam uzvarētājus!

14.10.2020. Sakarā ar Ministru kabineta 13.oktobra noteiktajiem stingrākiem ierobežojumiem “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” sportistu treniņiem un sacensību rīkošanai, Latvijas 2020./2021.gadu sezonas komandu čempionāta 1.posms, 17.-18. oktobrī nenotiks. Par sacensību pārcelšanu LGTF valde lems atsevišķi. Vairāk lasiet šeit.

 
 
 
 

   Latvijas STAG zēnu un meiteņu junioru un kadetu izlase no 18.jūlija - 02.augustam piedalījās Eiropas jaunatnes čempionātā galda tenisā, kas norisinājās Horvātijas pilsētā Varaždinā. Latviju šajā čempionātā pārstāvēja arī tiesnesis Aksels Ambergs.

 
 
 
 
Atlicis mazāk kā mēnesis līdz šīs vasaras vienam no foršākajiem notikumiem - Salaspils GTK organizētai vasaras nometnei!
   Ja vēl neesi pieteicies, tad pasteidzies, jo vietu skaits ierobežots! 

   Atlicis mazāk kā mēnesis līdz šīs vasaras vienam no foršākajiem notikumiem - Salaspils GTK organizētai vasaras nometnei! Nometne notiks no 25.07. - 04.08.2021.

   Ja vēl neesi pieteicies, tad pasteidzies, jo vietu skaits ierobežots! 

 
 
 
 

   Pašreiz notiekošajā Eiropas čempionātā galda tenisā, Baltijas vīriešu dubulspēļu pāris Artūrs REINHOLDS (LAT) un Vallot VAINULA (EST) ar 3:1 svinēja fantastisku uzvaru pār pieredzējušajiem Panagiotis GIONIS (GRE) un Yang WANG (SVK) un iekļuva 32 labāko skaitā!

 
 
 
 
Latvijas STAG izlase sāk savu dalību Eiropas individulajā čempionātā galda tenisā, kas no 22.-27. jūnijam norisināsies Polijas galvaspilsētā Varšavā. Latviju pārstāvēs četri sportisti: Baiba Bogdanova, Sabina Musajeva, Oļegs Kartuzovs, Artūrs Reinholds, un tiesnese Sanita Sveile. ETTU vice-prezidente un LGTF prezidente Ina Jozepsone pašlaik arī atrodas Varšavā un brīvajā no sanāksmēm laikā atbalsta mūsu izlasi.
Turam īkšķus par mūsējiem! Sekojam līdzi jaunumiem, skatamies video tiešraides.

   Latvijas STAG izlase sāk savu dalību Eiropas individuālajā čempionātā galda tenisā, kas no 22.-27. jūnijam norisināsies Polijas galvaspilsētā Varšavā. Latviju pārstāvēs četri sportisti: Baiba Bogdanova, Sabina Musajeva, Oļegs Kartuzovs, Artūrs Reinholds, un tiesnese Sanita Sveile. ETTU vice-prezidente un LGTF prezidente Ina Jozepsone pašlaik arī atrodas Varšavā un brīvajā no sanāksmēm laikā atbalsta mūsu izlasi.
Turam īkšķus par mūsējiem! Sekojam līdzi jaunumiem, skatamies video tiešraides.

 
 
 
1     2     3     4     5     ... 116    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI

___________________

DOKUMENTI

  ETTU Umpires and Referees  

____________________