Latvijas 2011.gada individuālais čempionāts galda tenisā ir noslēdzies

06/03/2011

Jau otro gadu pēc kārtas, 05.-06.martā Kuldīgā noritēja Latvijas individuālais čempionāts galda tenisā. Vīriešu vienspēlēs jau ceturto reizi Latvijas čempiona titulu izpelnījās Matīss Burģis, kurš ieguva arī Jūlija Drabkina dāvāto ceļojošo kausu un naudas balvu. Sudraba medaļu vīriešu vienspēlēs jau otro reizi pēc kārtas izcīnīja Oļegs Kartuzovs, bet bronzas medaļas vīriešu vienspēlēs tika Rihardam Mencim un Jānim Cīrulim.

Sieviešu vienspēlēs Latvijas čempiones titulu izcīnīja Antra Vīnerte. Sudraba medaļa sieviešu vienspēlēs arī šoreiz Baibai Bogdasarovai. Pie bronzas bronzas medaļām sieviešu vienspēlēs šoreiz tika Aleksandra Vološina un Insana Makhauri.
   Par sieviešu čempionēm kļuva Antra Vīnerte un Baiba Bogdasarova. Otro vietu izcīnīja Ina Jozepsone un Olga Kartuzova, bet trešajā vietā ierindojās Aleksandra Vološina un Marina Kovaļova, kā arī Insana Makhauri un Diana Rusinova.
   Par vīriešu dubultspēļu čempioniem kļuva Matīss Burģis un Sandijs Vasiļjevs, kuri finālā pārspēja Artūru Reinholdu un Leonīdu Maslovu. Trešo vietu ieguva Rihards Mencis un Raimonds Lasmanis, kā arī Oļegs Kartuzovs un Jānis Cīrulis.
   Jaukto dubultspēļu čempionu titulu ieguva Oļegs Kartuzovs un Olga Kartuzova. Otro vietu izcīnīja Jānis Cīrulis un Baiba Bogdasarova, bet trešajā vietā ierindojās Raimonds Lasmanis un Antra Vīnerte, kā arī Artūrs Reinholds un Aleksandra Vološina.
   Gandarījuma turnīrā uzvarēja, un 17.vietu izcīnīja Ramuns Mineikis, kurš izšķirošajā spēlē pieveica Aleksandru Šutku.

Vēl jāatzīmē sīvās cīņas šī čempionāta finālturnīra apakšgrupu spēlēs. Īpaša intriga bija vīriešu 1. apakšgrupā, kurā piedalījās arī šī gada Latvijas čempions Matīss Burģis. Matīss visus savus pretiniekus apakšgrupā uzvarēja pārliecinoši ar 3:0, bet toties pārējie šīs apakšgrupas dalībnieki savā starpā visas spēles nospēlēja ar rezultātu 3:2. Šis bija tas retais gadījums, kad nācās rēķināt ne tikai savstarpējo setu attiecību, bet arī visu savstarpēji izcīnīto un zaudēto punktu attiecību. Neapšaubāms veiksminieks šoreiz bija pieredzējušais Sergejs Čugunovs, kuram izdevās "aiz borta" atstāt jaunos un talantīgos spēlētājus Ņikitu Aņisimovu un Emīlu Lutinski.

Šī gada čempionāts ir beidzies, bet Kuldīgā joprojām virmo šo galda tenisa svētku emocijas, atmiņas par visām spraigajās spēlēm, cerības, ka nākamreiz veiksies labāk, un protams uzvarētāju neviltotais prieks, dēļ kā ir vērts spēlēt galda tenisu!

Priekšsacīkšu rezultātus skatiet LGTF interneta lapā: Sievietes, Vīrieši.

Fotogrāfijas no LIČ-2011 finālturnīra skatiet šeit: LIČ-2011-Fotogrāfijas.

Finālturnīra rezultātus skatiet pievienotajā dokumentā: LIČ-2011-Rezultāti.

Finālturnīra rezultātus skatiet zemāk pievienotajā dokumentā: LIČ-2011-Rezultāti