Apskati

 
 
12.10.2020. Publicēta 1. posma spēļu tabulas un komandu izspēļu kārtība. Sakarā ar Covid-19 ierobežojumiem Rencēnu pamatskolā, 3.līgas spēles tiek pārceltas uz Alojas v-sk.sporta halli. V.G.ALEF-2 komandai pirmā kārta brīva!!!

14.10.2020. Sakarā ar Ministru kabineta 13.oktobra noteiktajiem stingrākiem ierobežojumiem “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” sportistu treniņiem un sacensību rīkošanai, Latvijas 2020./2021.gadu sezonas komandu čempionāta 1.posms, 17.-18. oktobrī nenotiks. Par sacensību pārcelšanu LGTF valde lems atsevišķi. Vairāk lasiet šeit.

12.10.2020. Publicēta 1. posma spēļu tabulas un komandu izspēļu kārtība. Sakarā ar Covid-19 ierobežojumiem Rencēnu pamatskolā, 3.līgas spēles tiek pārceltas uz Alojas v-sk.sporta halli. V.G.ALEF-2 komandai pirmā kārta brīva!!!

07.10.2020. Publicēts kādas komandas, kuros datumos spēlē. Izspēļu kārtība sekos nedaudz vēlāk. Jau pēc 10 dienām viss atkal sākas!

05.10.2020. Publicētas Latvijas 2020.-2021. gadu sezonas komandu čempionāta galda tenisā pieteiktās komandas un to sastāvi.

 
 
 
 

   Jau 3. oktobrī sākas pavisam kas jauns, GENERATION Z galda tenisa sacensības jauniešiem! Jaunajā sezonā Salaspils galda tenisa klubs organizēs sacensības bērniem un jauniešiem, kuri nesen sākuši trenēties galda tenisā un vēlas iegūt pieredzi vai izmēģināt savus spēkus sacensībās. Sacensības notiks Rīgā, Čiekurkalna pamatskolā, piecos posmos, kur tiks noskaidroti kopvērtējuma uzvarētāji puišiem un meitenēm. Sacensībās tiks gaidīts ikviens galda tenisa spēles interesents, taču dalībniekiem jābūt 2004.gadā dzimušiem vai jaunākiem, kā arī Latvijas galda tenisa reitingā sieviešu konkurencē nav augstāk par 80.vietu un vīriešu konkurencē nav augstāk par 400.vietu. Tiekamies!

 
 
 
 

   Sestdien, 26. septembrī, Liepājā, Liepājas Olimpiskajā centrā (Brīvības ielā 39), notiek galda tenisa sacensības – Liepāja Open 2020. Sacensībās aicināts piedalīties ikviens galda tenisists. Sākums pulksten 10:30. Sacensības tiek vadītas, izmantojot programmu, kas dod iespēju ikvienam sekot līdzi sacensību rezultātiem tiešsaistē. Tiek atspoguļota sacensību izloze un notikušo spēļu rezultāti, kā arī notiek video tiešraides.

 
 
 
 

   Treniņnometne, 2008.gadā dzimušiem un jaunākiem spēlētājiem, šā gada 18.-20.septembrī tika organizēt Rucavā. Treniņnometni vadīja treneris Viktors Tolkačevs kopā ar treneriem Kirilu Jahontovu, Anatoliju Isajevu, Aleksandru Šutku, un Veru Gurtajuti.

 
 
 
 
Šodien 16.septembrī Eiropas Galda tenisa savienība (ETTU) rīkoja savu ikgadējo Kongresu, kas bija paredzēts Eiropas individuālā čempionāta laikā Varšāvā,
bet sakarā ar tā atcelšanu COVID-19 dēļ pirmo reizi vēsturē notika online. Kā delegāti no LGTF piedalījās prezidente Ina Jozepsone un valdes loceklis
Egils Puriņš. Notika arī ETTU prezidenta un valdes vēlēšanas.
Par jauno ETTU prezidentu uz nākamajiem četrim gadiem tika vēlēts Krievijas Federācijas pārstāvis Igors Levitins, un par vienu no ETTU vice-prezidentiem
uz nākamajiem cetriem gadiem tika ievēlēta LGTF prezidente Ina Jozepsone.

   Šodien, 16.septembrī Eiropas Galda tenisa savienība (ETTU) rīkoja savu ikgadējo Kongresu, kas bija paredzēts Eiropas individuālā čempionāta laikā Varšavā, bet sakarā ar tā atcelšanu COVID-19 dēļ pirmo reizi vēsturē notika online. Kā delegāti no LGTF piedalījās prezidente Ina Jozepsone un valdes loceklis Egils Puriņš. Notika arī ETTU prezidenta un valdes vēlēšanas. Par jauno ETTU prezidentu uz nākamajiem četriem gadiem tika vēlēts Krievijas Federācijas pārstāvis Igors Levitins, un par vienu no ETTU vice-prezidentiem tika ievēlēta LGTF prezidente Ina Jozepsone. Apsveicam!

 
 
 
1     2     3     4     5     ... 113    
 
 iepriekšējā     nākošā 

   I n v e n t ā r s   p r o f i e m   

 

___________________

VIDEO KANĀLI

___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________