Apskati

 
 

 

SSB Jūrmala senioru sacensības pulcēja 61 dalībnieku trīs vecuma grupās vienspēlēs
un vienā grupā notika arī dubultspēles. Pārstāvēti bija visi galvenie Latvijas galda
tenisa centri: Rīga, Liepāja, Daugavpils, Kuldīga, Aloja, Tukums un protams arī
sacensību rīkotāji – SSB Jūrmala galda tenisisti. Sacensības materiāli atbalstīja
Gdalija Vorobečika ģimene un Lapmežciema galda tenisisti Andris Žūriņš un Modris Cīrulis.

   SSB Jūrmala senioru sacensības pulcēja 61 dalībnieku trīs vecuma grupās vienspēlēs un vienā grupā notika arī dubultspēles. Pārstāvēti bija visi galvenie Latvijas galdatenisa centri: Rīga, Liepāja, Daugavpils, Kuldīga, Aloja, Tukums un protams arī sacensību rīkotāji – SSB Jūrmala galda tenisisti. Sacensības materiāli atbalstīja dalija Vorobečika ģimene un Lapmežciema galda tenisisti Andris Žūriņš un Modris Cīrulis.

 
 
 
 
2019.gada vasaras nogalē, 24.-25.augustā Lietuvas pilsētā Joniškos notika kārtējais Baltijas valstu Čempionāts.
Latvijas sieviešu izlasi šajās sacensībās pārstāvēja Baiba Bogdanova, Sabina Musajeva, Viktoija Majorova, Diāna
Afanasjeva un Viktorija Poriņa, bet vīriešu izlasi - Daniels Kogans, Aleksandrs Maskaļonoks, Eduards Spāģis, Deniss
Vasiļjevs un Aleksandrs Pahomovs. Mūsu vīriešu izlase ieguva bronzas medaļas, bet sieviešu izlase ierindojās 4. vietā.
Individuālajā turnīrā mūsu junioru izlases līderi Sabina Musajeva un Daniels Kogans iekļuva spēcīgāko astotniekā.

   2019.gada vasaras nogalē, 24.-25.augustā Lietuvas pilsētā Joniškos notika kārtējais Baltijas valstu Čempionāts. Latvijas sieviešu izlasi šajās sacensībās pārstāvēja Baiba Bogdanova, Sabina Musajeva, Viktorija Majorova, Diāna Afanasjeva un Viktorija Poriņa, bet vīriešu izlasi - Daniels Kogans, Aleksandrs Maskaļonoks, Eduards Spāģis, Deniss Vasiļjevs un Aleksandrs Pahomovs. Mūsu vīriešu izlase ieguva bronzas medaļas, bet sieviešu izlase ierindojās 4. vietā. Individuālajā turnīrā mūsu junioru izlases līderi Sabina Musajeva un Daniels Kogans iekļuva spēcīgāko astotniekā. 2020.gada Baltijas valstu čempionāts galda tenisā atkal norisināsies Latvijā.

 
 
 
 

  Dānijas pilsētā Aalborgā no 30.jūlija līdz 4.augustam notika Starptautiskās Jaunatnes Spēles 2019. Rīgu pārstāvēja sportisti no Sporta skolas “Arkādija”, Rīgas 3.bērnu un jaunatnes sporta skolas un Sporta kluba “Delfīns”. Galvaspilsētas sportisti startēja šādos sporta vedos: paukošana, vieglatlētika, galda teniss un peldēšana. Rīgu pārstāvēja sportisti no Sporta skolas “Arkādija”, Rīgas 3.bērnu un jaunatnes sporta skolas un Sporta kluba “Delfīns”. Sportisti startēja šādos sporta vedos: paukošana, vieglatlētika, galda teniss un peldēšana. Galda tenisā Jauniešu vienspēlēs nepārspēts palika mūsu Daniels Kogans, kā arī par čempioni kļuva rīdziniece Sabina Musajeva. Apsveicam ar teicamiem panākumiem!

 
 
 
 

   Kā jau katru gadu, Kuldīgas pilsētas svētku laikā norisinās galda tenisa turnīrs „Baltā bumbiņa”. Jauniešiem kopējā turnīrā uzvaru izcīnīja viešņa no Bauskas – Daniela Kučinska. Pa vecuma grupām uzvarētāji : Daniela Kučinska, Elīza Kučinska ( abas no Bauskas BJSS), Henrijs Purviņš, Roberts Šliters un Dāvis Avdjukevičs (visi trīs Kuldīgas NSS). Pieaugušo Komandu (pāru) turnīrā par uzvarētājiem kļuva : 1.vieta - Briļ (RUS)/ Tolkačevs (LAT), otrā vietā -  Piščuk/Gayev (RUS), un trešo vietu ļoti spraigā cīņā izcīnīja latviešu duets - Daniels Kogans (Rīga)/ Eduards Spāģis (Liepāja).

 
 
 
 

   No 12.-14.jūlijam, Rīgā, tenisa klubā "ENRI", Stirnu ielā 34a norisinājās prestižās raketlona sacensības IWT "Victor Racketlon Series" Latvian Open 2019.

 
 
 
1     2     3     4     5     ... 106    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________