Apskati

 
 

   Nedēļas nogalē risinājās 46. Jēkabpils atklātais čempionāts galda tenisā, kurā piedalījās rekordliels spēlētāju skaits – 82 no dažādām Latvijas pilsētām, novadiem un sporta klubiem. Augstā meistarība veicināja spraigu, skaistu spēļu norisi un vairoja veselīgu konkurenci. spēlēs, objektīvi izkristalizējās katra dalībnieka šī brīža spēles prasme. Par 2018. gada pilsētas čempionu pirmo reizi kļuva rīdzinieks Igors Sidorovs no GTK "Baltais", Sīvu pretestību viņam izrādīja Reinis Kasparāns no GTK Salaspils, izcīnot 2. vietu, bet 3. vietu ieguva pieredzējušai Jānis Cīrulis GTK "Namejs", Rīga. Sieviešu konkurencē čempiones titulu ieguva lietuviete Sniegina Lapinske (Utena).

 
 
 
 

    Mums tiešām kā nekad ļoti nepieciešams atbalsts Galdateniss.lv Youtube video kanālam, tāpēc aicinām Jūs abonēt mūsu YouTube kanālu    Galdatenisslv2010  Sakarā stingrākiem YouTube partnerprogrammas noteikumiem, lai varētu izmantot pilnu funkcionalitāti, kanālam jāsasniedz vismaz 1000 abonentus. Varam pačukstēt, ka tuvākā nākotnē plānojam video tiešraides YouTube kanālā!

 
 
 
 

   13.janvārī Rīgas 37.vidusskolā norisinājās Latvijas 2018.gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā "C" grupā (2005.gadā dzimušiem un jaunākiem). Par sacensību absolūto uzvarētāju kļuva Jūlija Kirevičeva no Rīgas 3.BJSS. Zēnu vienspēlēs uzvarēja Romāns Streļčuks no Preiļu BJSS. Apsveicam visus sacensību uzvarētājus un godalgoto vietu ieguvējus.

 
 
 
 
Jau 10.sezonu aizrit sacensības ar nosaukumu Mazās Balvas izcīņa. 3.kārtas turnīrā piedalījās 42 dalībnieki, tradicionāli arī viesi no Igaunijas.Kaut arī turnīrā bija daudz aizraujošu un intriģējošu spēļu,šoreiz savu favorīta statusu apstiprināja Igors Sidorovs,pusfinālā ar 3:0 pārspējot Urmasu Kingu no Pērnavas.Otrajā pusfinālā Antti Luigemaa ar 3:2 pārspēja Andreju Čemirtānu.Finālā Igors bija pārāks ar 3:1.Spēle par 3.vietu bija daudz sīvāka,tikai 5.setā Andrejs Čemirtans spēja  salauzt Urmasa Kinga pretestību un uzvarēt ar 3:2.

   Alojā jau 10.sezonu aizrit sacensības ar nosaukumu Mazās Balvas izcīņa. 3.kārtas turnīrā piedalījās 42 dalībnieki, tradicionāli arī viesi no Igaunijas. Kaut arī turnīrā bija daudz aizraujošu un intriģējošu spēļu, šoreiz savu favorīta statusu apstiprināja Igors Sidorovs, pusfinālā ar 3:0 pārspējot Urmasu Kingu no Pērnavas. Otrajā pusfinālā Antti Luigemaa ar 3:2 pārspēja Andreju Čemirtānu. Finālā Igors bija pārāks ar 3:1. Spēle par 3.vietu bija daudz sīvāka, tikai 5.setā Andrejs Čemirtans spēja  salauzt Urmasa Kinga pretestību un uzvarēt ar 3:2.

 
 
 
 

   Pēdējos gados reti pašmāju sacensības pulcina tik spēcīgu spēlētāju sastāvu, it īpaši tās, kurās sacensības notiek reitinga grupās. Pateicoties SIA Nord līzings valdes loceklim Jurijam Ņefedovam sacensības izcēlās arī ar savu balvu fondu. Reitinga grupā 1+++ ar rezultātu 3:2 finālspēlē Oļegs Kartuzovs pieveica Artūru Reinholdu, bet spēlē par trešo vietu arī ar rez. 3:2 Andrejs Čemirtans uzvarēja Reini Kasparānu. Labākais veterāns - Andris Krūmiņš, sievietēm labākā Sabina Musajeva, savukārt gandarījuma turnīra uzvarētājs – Romāns Kozarezovs.

 
 
 
1     2     3     4     5     ... 91    
 
 iepriekšējā     nākošā 

___________________

Latvijas Reitingi

___________________

___________________

VIDEO KANĀLI