Apskati

 
 

   2019.gada SSB Jūrmala Vecgada kausa izcīņā, Lapmežciemā piedalījās Tukuma, Jelgavas, Dobeles un Jūrmalas komandas. SSB Jūrmala dāvāto kausu šoreiz izcīnīja Tukuma komanda.   Individuāli labākos panākumus guva Jānis Jankovskis (Tukums), Edvīns Griezne (Jūrmala) un Renārs Gribusts (Jelgava), katram uzvarot piecās spēlēs un piezīvojot tikai pa vienam zaudējumam. Komandu sastāvos sacensībās piedalījās arī trīs dāmas (Skaidrīte Zāģere, Vera Eriksone, Laura Indrikova), dodot  ieguldījumu savu komandu uzvarās.

 
 
 
 

   15.decembrī, Iecavas novada BJSS "Dartija" sporta zālē norisinājās Latvijas 2019./2020.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas III kārtas sacensības galda tenisā jauniešiem. Sacensībās kopā piedalījās 60 jaunie galda tenisisti no Latvijas un Lietuvas. Sportisti sacentās par Iecavas novada BJSS "Dartija" sarūpētām balvām. Šoreiz zēniem 1.vietu abās vecuma grupās ieguva Augustas Griška no Lietuvas, bet meitenēm 1.vietā vecākā grupā (2007.-2008.g.dz.) Franciska Liniņa (Preiļu BJSS). Jaunākajā grupā (2009.dz.g. un jaunāki) zēniem visas četras godalgotās vietas izcīnīja Lietuvas pārstāvji, bet meitenēm pirmajā vietā otro reizi pēc kārtas Elīza Kučinska (Bauskas BJSS). Apsveicam uzvarētājus!

 
 
 
 

   2019.gada 12. decembrī Valsts policijas Koledžā (VPK) notika 2019./2020.gada spartakiādes sacensības galda tenisā. Sievietēm uzvarēja Marita Leja-Bruzinska, bet vīriem labākais Sergejs Boikovs.

 
 
 
 

   Igaunijas galvaspilsētā Tallinnā pagājušās nedēļas nogalē notika pirmās Estonian Open sacensībās. Latviju pāstāvēja junioru izlases spēlētāji Daniels Kogans, Aleksandrs Pahomovs un Pēteris Ēriks Sudrabiņš, kā arī kadetu izlases spēlētājs Romāns Streļčuks un sieviešu izlases spēlētāja Viktorija Majorova. Labākais sniegums Danielam Koganam, kurš komandu cīņā ar Igaunijas partneri Staņislavu Strogovu izcīnīja bronzas medaļas. Junioru piedalīšanos šajās sacensībās finansiāli atbalstīja uzņēmējs Jānis Apse un spēlētāju vecāki, Viktorijas Majorovas startu atbalstīja Rīgas dome un Rīgas Tehniskā Universitāte, bet Romāns Streļčuks varēja piedalīties sacensībās pateicoties tikai savu vecāku atbalstam.

 
 
 
 

   Baiba Bogdanova un Oļegs Kartuzovs izcīnīja čempionu titulus 22 vīriešu un 10 sieviešu konkurencē Rīgas pilsētas 2019.gada čempionātā. Tās pašas dienas sākumā norisinājās arī Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkstes. 2006.-2007.gados dzimušiem sportistiem pirmo vietu izcīnīja rīdzinieki, GTK Namejs pārstāvis Artūrs Spalis un RBJSS “Rīdzene” pārstāve Adele Annija Vīnerte. Savukārt grupā, kurā startēja 2004.-2005.gadā dzimušie galda tenisisti, uzvaras guva Preiļu BJSS pārstāvošais daugavpilietis Romāns Streļčuks un Linda Laduse no Rēzeknes BJSS. Vecākajā grupā 2001.-2003.gados dzimušajiem zēniem par uzvarētāju kļuva Dāvis Pavlovs no Rēzeknes BJSS un Sabina Musajeva no RBJSS “Rīdzene”. Savukārt Rīgas pilsētas 2019.gada veterānu sacensībās par uzvarētājiem grupā 40+ kļuva lietuvietis Virginijus Juknelis un rīdziniece Margarita Judina, grupā 50+ viesis no Kaļiņingradas Viktors Dorofejevs un rīdziniece Ina Jozepsone, grupā 60+ Juris Siliņš no Smiltenes un liepājniece Dace Štamere, bet grupā 70+ Austra Birzniece no Tukuma un lietuvietis Antonijus Kondrotas. Apsveicam visus uzvarētājus!

 
 
 
1 ...     2     3     4     5     6     ... 110    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________