Apskati

 
 

   Sestdien, galda tenisistu saime sveica un atzīmēja V.Janševicas skaisto jubileju. Visveiksmīgākais bija 1955. gads: LR čempione vienspēlē, Rīgas čempionātā un CP "Daugava" meistarsacīkstēs arī tika izcīnītas zelta medaļas.

   Par godu Veras Janševicas jubilejai notika arī veterānu turnīrs 3 vecuma grupās: 70+ grupā uzvarēja A.Upesleja, dāmu konkurencē augstākā vieta L.Bulahai, un 60+ grupā kā vienmēr uzvar J.Siliņš, augstākā vieta sievietēm L.Martinkiene. Savukārt 40+ grupā uzvarēja N.Golubevs, bet augstākā vieta sieviešu konkurencē S.Zāģerei.

 
 
 
 

   Sākusies pieteikšanās Salaspils galda tenisa kluba organizētai vasaras nometnei Vestienā, kurā notiks no 27. jūlija līdz 2. augustam (7 dienas). Nometnē darbosies trīs sertificētie Salaspils galda tenisa kluba treneri - Baiba Bogdanova, Ilva Baltute un Vadims Berežkovs. Vietu skaits nometnē ierobežots un priekšroka tiks dota tiem, kuri nometnei pieteikušies ātrāk.

 
 
 
 

   Esi aktīvs, balso par mūsējiem! Viktorija Majorova, galda teniss | RTU. Nobalso un palīdzi noteikt TVNET sociālās spēles uzvarētājas. Dalamies ar šo informāciju soc.tīklos, spiežam patīk!

 
 
 
 

   Klātienē no 2020. gada 12. maija var organizēt sporta treniņus un individuālās nodarbības, ievērojot nosacījumus, lai gādātu par iesaistīto drošību un veselību. - Atļautas individuālas fiziskās aktivitātes [attiecināms uz nodarbošanos ar sporta veidiem, kuros nav fizisks kontakts starp personām, tai skaitā arī sporta veidiem, kuros ir iesaistītas divas personas (piemēram, badmintons, teniss, galda teniss); - Atļauti organizēti sporta treniņi (nodarbības) individuālajos un komandu sporta veidos, pulcējoties sporta norišu vietās (stadionos, sporta laukumos, motosporta trasēs, sporta zālēs, fitnesa un trenažieru zālēs, citās telpu un ārtelpu sporta bāzēs un atklātās ūdenstilpnēs).

 
 
 
 

13.04.2020. Ziņo Latvijas Galda tenisa federācijas valde. Uzmanību! Sakarā ar koronavīrusa izraisītās saslimšanas COVID-19 plašo izplatību un augsto infekcijas risku Latvijā, kā arī pamatojoties uz valdības paziņojumiem un ieteikumiem, Latvijas Galda tenisa federācija atceļ visas paredzētās oficiālās sacensības līdz 2020.gada 12.maijam. Turpināsim sekot līdzi notikumu attīstībai un jaunākajai informācijai.

 
 
 
1 ...     2     3     4     5     6     ... 113    
 
 iepriekšējā     nākošā 

   I n v e n t ā r s   p r o f i e m   

 

___________________

VIDEO KANĀLI

___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________