Apskati

 
 

   Latvijas jaunie galda tenisisti Franciska Liniņa, Nellija Afanasjeva, Kirils Terentjevs, Artūrs Spalis un treneris Anatolijs Isajevs sadarbības projekta ietvaros devušies uz Azerbaidžānas galvaspilsētu Baku, lai piedalītos starptautiskajā jaunetnes turnīrā, kas veltīts Azerbaidžāna nacionālā līdera Geidara Aļijeva piemiņai. 

devušies uz Azerbaidžānas galvaspilsētu Baku lai piedalītos starptautiskajā jaunetnes turnīrā, kas veltīts Azerbaidžāna nacionālā līdera Geidara Aļijeva
piemiņaFranciska Liniņa, Nellija Afanasjeva, Kirils Terentjevs, Artūrs Spalis un treneris Anatolijs Isajevs sadarbības projekta ietvarosdevušies uz Azerbaidžānas galvaspilsētu Baku lai piedalītos starptautiskajā jaunetnes turnīrā, kas veltīts Azerbaidžāna nacionālā līdera Geidara Aļijevapiemiņai.
 
 
 
 

   Šī gada 28.aprīlī Tiskādu vidusskolas sporta zālē ar 3.kārtas spēlēm noslēdzās Rēzeknes novada jaunatnes līgas individuālais čempionāts galda tenisā. Lai visiem sacensību dalībniekiem būtu līdzvērtīga iespēja piedalīties šajās sacensībās, tās tika sadalītas divās sacensību grupās: reitinga un bezreitinga grupā. Sacensības bija interesantas, spraigas un intriģējošas, jo sacensību uzvarētāji zēniem un meitenēm dažādās vecuma grupās tika noskaidroti, tikai pēdējā sacensību kārtā. Absolūtais sacensību uzvarētājs: Fjodorovs Haralds /Rēzeknes BJSS/. Paldies sacensību dalībniekiem par tik aktīvu dalību un atsaucību. Uz tikšanos JGTL 2020.gada sezonas sacensībām nākamgad.

 
 
 
 
Liebherr 2019 ITTF Pasaules galda tenisa čempionāta laikā ar mūsu spēlētājiem Sabinu Musajevu un Danielu Koganu tika parakstīti personalizēti līgumi
par atbalstu no STAG kompānijas puses, kas ļaus mūsu spēlētājiem turpmāk piedalīties STAG kompānijas projektos un izmantot treniņu iespējas, tai
skaitā nesen atvērtajā centrā Itālijas pilsētā Formia.

   Liebherr 2019 ITTF Pasaules galda tenisa čempionāta laikā ar mūsu spēlētājiem Sabinu Musajevu un Danielu Koganu tika parakstīti personalizēti līgumi par atbalstu no STAG kompānijas puses, kas ļaus mūsu spēlētājiem turpmāk piedalīties STAG kompānijas projektos un izmantot treniņu iespējas, tai skaitā nesen atvērtajā centrā Itālijas pilsētā Formia.

 
 
 
 
Jau rīt, 21. aprīlī, Latvijas vīriešu un sieviešu izlases uzsāks dalību Pasaules 2019. gada čempionātā galda tenisā (Liebherr 2019 ITTF World Championships),
kas norisināsies no 21.-28. aprīlim, Budapeštā, Ungārijā. Tā kā čempionātā piedalīsies labākie galda tenisisti no visas pasaules, priecāsimies par katru mūsu
galda tenisistu uzvaru. Turēsim īkšķus par mūsējiem!

   Jau rīt, 21. aprīlī, Latvijas vīriešu un sieviešu izlase uzsāks dalību Pasaules 2019. gada čempionātā galda tenisā (Liebherr 2019 ITTF World Championships), kas norisināsies no 21.-28. aprīlim, Budapeštā, Ungārijā. Vīriešu izlases sastāvs: Artūrs Reinholds, Oļegs Kartuzovs, Dainis Reinholds, sieviešu izlases sastāvs - Natālija Kļimanova, Inta Zdanovska, Sabina Musajeva. Tā kā čempionātā piedalīsies labākie galda tenisisti no visas pasaules, priecāsimies par katru Latvijas galda tenisistu uzvaru un turēsim īkšķus par mūsējiem!

 
 
 
 

 

6.aprīlis, visā pasaulē, galda tenisa cienītājiem bija ļoti īpašs un neaizmirstams. Pasaules galda tenisa dienu atzīmēja 107 valstīs un kopumā bija 892 pasākumi.
 
   Prieks, ka pie mums, Latvijā, šogad tā pa īstam izdevās “iekustināt” šo  pasākumu un, iespējams, tas nākotnē kļūs vēl apjomīgāks un šī diena būs tradīcija ikvienā vietā, kur pazīst un nodarbojas ar galda tenisu. Latvijā notika vairāki aizraujoši pasākumi un šo dienu atzīmēja Rīgā – BJC “Laimīte” un GTK Namejs, Ķekavā, Pilsrundālē, Skrundā un Liepājā. Liels paldies jums, svētku organizētājiem un svinētājiem, par atsaucību un kopīgi radīto brīnišķīgo sajūtu. Tā turpināt!

   6.aprīlis, visā pasaulē, galda tenisa cienītājiem bija ļoti īpašs un neaizmirstams. Pasaules galda tenisa dienu atzīmēja 107 valstīs un kopumā bija 892 pasākumi. Prieks, ka pie mums, Latvijā, šogad tā pa īstam izdevās “iekustināt” šo  pasākumu un, iespējams, tas nākotnē kļūs vēl apjomīgāks un šī diena būs tradīcija ikvienā vietā, kur pazīst un nodarbojas ar galda tenisu. Latvijā notika vairāki aizraujoši pasākumi un šo dienu atzīmēja Rīgā – BJC “Laimīte” un GTK Namejs, Ķekavā, Pilsrundālē, Skrundā un Liepājā. Liels paldies jums, svētku organizētājiem un svinētājiem, par atsaucību un kopīgi radīto brīnišķīgo sajūtu. Tā turpināt!

 
 
 
1 ...     2     3     4     5     6     ... 104    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________