Apskati

 
 

   No 12.-14.jūlijam, Rīgā, tenisa klubā "ENRI", Stirnu ielā 34a norisinājās prestižās raketlona sacensības IWT "Victor Racketlon Series" Latvian Open 2019.

 
 
 
 

   15.jūnijā Dobeles sporta skolas zālē pulcējās galda tenisisti no Dobeles novada, Rīgas, Cēsīm, Smiltenes, Jūrmalas, Jelgavas, Saldus, kā arī viesi no Lietuvas un Baltkrievijas, lai sacenstos tradicionālajā Viļa Gūtmaņa piemiņas kausa izcīņā 2019. Par turnīra čempioni kļuva Ina Jozepsone. Novada vērtējumā 1.v.  Guntis Krivods, 2.v. Kaspars Tabors, 3.v. Sergejs Šikovs. Bet sieviešu konkurencē labākās Ina Jozepsone,  Skaidrīte Zāģere un Daina Ročāne. Savukārt dubultspēlēs uzvarēja Skaidrīte Zāģere un Nikolajs Golubevs, 2.v. Guntis Krivods un Uģis Plikgalvis, bet 3.v. Ina Jozepsone un Daina Ročāne.

 
 
 
 
  Noskaidroti priekšsacīkšu pirmo trīs vietu ieguvēji, kuri kvalificējušies finālsacensībām. Vīriešiem: Maskaļonoks Aleksandrs (Salaspils GTK)Vasiļjevs Deniss (Rēzeknes BJSS)Eihmans Gints (Salaspils GTK)
Maskaļonoks Aleksandrs (Salaspils GTK), Vasiļjevs Deniss (Rēzeknes BJSS), Eihmans Gints (Salaspils GTK), sievietēm: Baltute Ilva (Salaspils GTK), Sveile Sanita (RTU), Zeltiņa Liāna (Rēzeknes nov. BJSS). Kā arī Finālsacensībās automātiski tiek pielaisti 7 labākie spēlētāji pēc vīriešu un sieviešu reitinga uz 2019.gada 1.maiju.

   Rīgā noslēgušās prestižās sacensības Baltais Latvijas Top 10 - 2019, kurās piedalījās daudzi augstas raudzes galda tenisisti. Sievietām uzvaras laurus plūca Baiba Bogdanova, 2.v. Viktorija Majorova,  bet 3.v. Ina Jozepsone. Savukārt vīriešiem uzvaru svinēja Oļegs Kartuzovs, 2.v. Aleksandrs Maskaļonoks, bet 3.v. Daniels Kogans. Jaunietēm uzvaras laurus plūca Viktorija Poriņa, 2.v. Terēza Tabea Druviņa, bet 3.v. Rēzija Meļķe. Savukārt jauniešiem uzvaru svinēja Haralds Fjodorovs, 2.v. Pēteris Ēriks Sudrabiņš, bet 3.v. Marts Tomass Valts. Apsveicam uzvarētājus! 

 
 
 
 

   Krievijas pilsētā Hantimansijskā no 1.-6. jūnijam norisinājās V Starptautiskās jauniešu spēles (V World Junior Compatriot Games). Šajās sacensībās ar labiem rezultātiem startēja Latvijas jaunie galda tenisisti. Mūsu sportisti Nelija Afanasjeva (Preiļu BJSS) un Maksims Štaševskis (Salaspils GTK) uzrādīja augstus rezultātus, komandu ieskaitē ieņemot godpilno 4. vietu starp 16 komandām, vinnējot sportistus no Ķīnas, Anglijas, Vācijas, uc. Individualajā sniegumā Nellija uzrādīja 5.rezultātu, bet Maksims ieņēma 4.vietu.

 
 
 
 

   Noskaidroti Latvijas jaunatnes meistarsacīkšu “D” grupā (2008.gada dzimušie un jaunāki) uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji. No 8 zelta medaļām 6 zelta medaļas izcīnīja Preiļu BJSS jaunie galda tenisisti. Par to neviltoti priecīgs bija viņu treneris Anatolijs Isajevs. Uzslavu pelna viņa audzēkne Franciska Liniņa, kura kļuva par absolūto sacensību uzvarētāju.

 
 
 
1     2     3     4     5     ... 106    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________