Apskati

 
 
Sajauciet jaunus spēkus un jaunas idejas ar veco Pasaules galda tenisa dienas redzējumu, un jūs iegūsit jaunu veidu, kā svinēt un dalīties mūsu aizraušanās ar mīļoto sportu! Ņemot vērā COVID-19 izplatību pasaulē, Pasaules Galda tenisa diena norisināsies pavisam citā formā nekā iepriekšējos gados: Tradicionālo sabiedrisko pulcēšanos, ikdienas galda tenisa aktivitāšu un labdarības pasākumu vietā, kas notiek visā pasaulē, šoreiz mēs mēs lūdzam jūs nodarboties ar sportu kā vēl nekad mājās, izmantojot īpašas iniciatīvas, kas plānotas sociālajos medijos.u veidu, kā svinēt un dalīties mūsu aizraušanās ar mīļoto sportu! Izveido vēsturi un dod savu ieguldījumu garākajā galda tenisa rallijā! Īstajā Pasaules galda tenisa dienas garā piedalīties var ikviens!
Viss, kas jums jādara, ir jānosūta videoklips par galda tenisa bumbiņas atsišanu. Pietiek ar vienu trāpījumu, bet esiet radošs! Reģistrējiet savu pasākumu un mājas svētkus!

   Sajauciet jaunus spēkus un jaunas idejas ar veco Pasaules galda tenisa dienas redzējumu, un jūs iegūsite jaunu veidu, kā svinēt un dalīties mūsu aizraušanās ar mīļoto sportu! Ņemot vērā COVID-19 izplatību pasaulē, Pasaules Galda tenisa diena norisināsies pavisam citā formā nekā iepriekšējos gados: Tradicionālo sabiedrisko pulcēšanos, ikdienas galda tenisa aktivitāšu un labdarības pasākumu vietā, kas notiek visā pasaulē, šoreiz mēs lūdzam jūs nodarboties ar sportu kā vēl nekad mājās, izmantojot īpašas iniciatīvas, kas plānotas sociālajos medijos.u veidu, kā svinēt un dalīties mūsu aizraušanās ar mīļoto sportu! Izveido vēsturi un dod savu ieguldījumu garākajā galda tenisa rallijā! Īstajā Pasaules galda tenisa dienas garā piedalīties var ikviens!
   Viss, kas jums jādara, ir jānosūta videoklips par galda tenisa bumbiņas atsišanu. Pietiek ar vienu trāpījumu, bet esiet radošs! Reģistrējiet savu pasākumu un mājas svētkus jau tagad!

 
 
 
 

 

28.martā 85 gadu vecumā miris vecākais Jūrmalas galda tenisa veterāns Ivars Ostvalds.
Ivars bija aktīvs galda tenisa spēlētājs un sacensību organizators, izcīnījis neskaitāmas
balvas Latvijas veterānu sacensībās. Galda tenisa veterāni atceras viņa regulāri organizētos
turnīrus Bulduru tehnikumā.
Neskatoties uz smago slimību pēdējos mūža gados, Ivars allaž saglabāja optimismu un humora
izjūtu. Latvijas un Jūrmalas galda tenisisti vienmēŗ paturēs Ivaru Ostvaldu gaišā piemiņā.

   28.martā 85 gadu vecumā miris vecākais Jūrmalas galda tenisa veterāns Ivars Ostvalds.Ivars bija aktīvs galda tenisa spēlētājs un sacensību organizators, izcīnījis neskaitāmasbalvas Latvijas veterānu sacensībās. Galda tenisa veterāni atceras viņa regulāri organizētosturnīrus Bulduru tehnikumā.Neskatoties uz smago slimību pēdējos mūža gados, Ivars allaž saglabāja optimismu un humoraizjūtu. Latvijas un Jūrmalas galda tenisisti vienmēŗ paturēs Ivaru Ostvaldu gaišā piemiņā.

 

 
 
 
 

01.03.2020. Par Latvijas individuālā čempionāta 2020 vienspēļu čempioniem kļuva Oļegs Kartuzovs un Baiba Bogdanova, sieviešu dubultspēlēs uzvaras laurus plūca Ina Jozepsone un Margarita Judina, bet vīriešu dubultspēļu čempiona titulus ieguva Gints Eihmans un Reinis Kasparāns, savukārt par jaukto dubultspēļu čempioniem kļuva Artūrs Reinholds un Baiba Bogdanova. Apsveicam visus uzvarētājus. Publicēti Čempionāta rezultāti. Skatieties fotogaleriju un video apskatus YouTube, Facebook Live un Livestream kanālos.

 
 
 
 

 Piektdien, 21.februārī Salaspils sporta namā notika LR Iekšlietu ministrijas 2020.gada Spartakiādes sacensības galda tenisā. Sacensības notika trīs grupās: sievietēm, vīriešiem un veterāniem.

   Sievietēm jau vairākus gadus nepārspēta bija Valsts policijas koledžas sporta katedras docente, Aldona Homiča. Vīriešiem pirmajā vietā Valsts robežsardzes pārstāvis Jevgeņijs Gmiraks.

   Komandu vērtējumā pirmā vieta Valsts robežsardzei, otrā vieta Valsts policijas izlases komandai un trešā – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta izlasei.

 
 
 
 

 No 14.-16.februārim Rīgā, O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta hallē norisinājās Starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem - RĪGAS DOMES KAUSA IZCĪŅA 2020. 2008.gadā dzimušiem un jaunākiem spēlētājiem uzvaras laurus plūca Azerbaidžānas sportisti, zēniem pirmo vietu ieguva Adil Ahmadzada un meitenēm Marziyya Nurmatova. Savukārt grupā, kurā startēja 2005.-2007.gadā dzimušie galda tenisisti, uzvaru guva Artur Gromek no Polijas un Kaashvi Gupta no Indijas. Vecākajā grupā, kurā startēja 2002.-2004. gadā dzimušie sportisti, uzvarēja Polijas pārstāvis Patryk Lewandowski, un uzvaru meitenēm atkārtoja Kaashvi Gupta no Indijas. Pie bronzas medaļām tika mūsu Daniels Kogans un Sabina Musajeva. Apsveicam godalgoto vietu ieguvējus!  Publicēti sacensību rezultāti, sacensību video tiešraižu atkārtojumi, fotogalerija un raksti.

 
 
 
1 ...     3     4     5     6     7     ... 113    
 
 iepriekšējā     nākošā 

   I n v e n t ā r s   p r o f i e m   

 

___________________

VIDEO KANĀLI

___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________