Apskati

 
 

   6.-7. aprīlī Preiļos tika noskaidroti uzvarētāji Latvijas 2019.gada jaunatnes meistarsacīkstēs galda tenisā “A” grupā (2001.gadā dzimušiem un jaunākiem). Par čempioni meiteņu vienspēlēs tika kronēta Sabina Musajeva, bet Daniels Kogans izpelnījās čempiona godu zēnu vienspēlēs. Meiteņu dubultspēlēs par čempionēm kļuva Sabina Musajeva un Diāna Afanasjeva, bet zēnu dubultspēlēs labākie Markuss Sīlis un Deniss Vasiļjevs. Savukārt jauktajās dubultspēlēs čempionu titulu ieguva Sabina Musajeva un Daniels Kogans. Apsveicam sacensību uzvarētājus!

 
 
 
 
31.martā Miinnesundhallen notika noslēdzošais posms Norvēģijas komandu čempionāta 3.divīzijā grupā B, kluba Kobra BTK komanda sastāvā spēlēja mūsu Daniels Kogans un Gundars Rūsis. Komanda ierindojās 2.vietā, bet Danielam nedaudz pietrūka, lai saņemtu labākā spēlētāja blavu. Nezaudējot nevienā spēlē viņam tomēr pietrūka kopējā spēļu skaita. 
   Savukārt 3.divīzijā grupā A par labāko spēlētāju tika atzīta mūsu Laura Krūmiņa. Tas diemžēl nepalīdzēja viņas pārstāvētajam klubam KLEMETSRUD IL, kas sezonu noslēdza sestajā vietā.
pietrūka kopējā spēļu skaita. 

   31.martā Miinnesundhallen notika noslēdzošais posms Norvēģijas komandu čempionāta 3.divīzijā grupā B, kluba Kobra BTK komandas sastāvā spēlēja mūsu Daniels Kogans un Gundars Rūsis. Komanda ierindojās 2.vietā, bet Danielam nedaudz pietrūka, lai saņemtu labākā spēlētāja balvu. Nezaudējot nevienā spēlē viņam tomēr pietrūka kopējā spēļu skaita. Savukārt 3.divīzijā grupā A par labāko spēlētāju tika atzīta mūsu Laura Krūmiņa. Tas diemžēl nepalīdzēja viņas pārstāvētajam klubam KLEMETSRUD IL, kas sezonu noslēdza sestajā vietā.pietrūka kopējā spēļu skaita. 

 
 
 
 
30. martā, Ķekavas vidusskolas sporta zālē norisinājās Latvijas 2018./2019.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas
III kārtas sacensības galda tenisā jauniešiem. Uz kurām bija ieradušies labākie jaunie galda tenisisti no Latvijas un Lietuvas.
Jaunie sportisti sacentās par firmas  "STIGA" dāvātām balvām. Vecuma grupā (2001-2006.dz.g.) šoreiz zēniem 1.vietu ieguva
mūsu Daniels Kogans, bet meitenēm 1.vietā Stankevičiūtė Medeinė (Lietuva). Savukārt jaunākajā grupā (2007.dz.g. un jaunāki)
šoreiz zēniem 1. vietu ieguva Janēvics Valters (GTK Namejs), bet meitenēm 1.vietā Morkunaite Smilte (Lietuva). Paldies
visiem, kuri atbrauca un piedalījās! Tiekamies Sacensību III kārtā, kas notiks 30. martā, Salaspilī.

   30. martā, Ķekavas vidusskolas sporta zālē norisinājās Latvijas 2018./2019.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas III kārtas sacensības galda tenisā jauniešiem. Uz kurām bija ieradušies labākie jaunie galda tenisisti no Latvijas un Lietuvas. Jaunie sportisti sacentās par firmas  "STIGA" dāvātām balvām. Vecuma grupā (2001-2006.dz.g.) šoreiz labākie lietuvieši, zēniem 1.vietu ieguva Paskēvičius Renaldas (Lietuva), bet meitenēm 1.vietā Stankevičiūtė Medeinė (Lietuva). Savukārt jaunākajā grupā (2007.dz.g. un jaunāki) šoreiz zēniem 1. vietu ieguva Matisovs Nils (GTK Namejs), bet meitenēm 1.vietā Morkūnaitė Smiltė (Lietuva). Paldies visiem, kuri atbrauca un piedalījās! Tiekamies Sacensību IV kārtā, kas notiks 18. maijā, Salaspilī.

 
 
 
 

    Piektdien, 22. martā, LU Zinātņu mājā norisinājās salidojums “Sportam Latvijas Universitātē – 90”. Pasākumā piedalījās arī galda tenisa pārstāvji Genādijs Kartuzovs un Egils Puriņš. LU Rektora pateicības rakstus saņēma ilgadējais LU Sporta centra galda tenisa nodaļas vadītājs, treneris Genādijs Kartuzovs un izcilais galda tenisists Sandijs Vasiļjevs, kurš ilgus gadus pārstāvēja Latvijas Universitātes sportu.

 
 
 
 

   Visā pasaulē, 6.aprīlī, tiek atzīmēti un svinēti galda tenisa svētki – Pasaules Galda Tenisa Diena, kurā apvienojas šīs spēles entuziasti, lai priecātos un būtu kopā. Veidosim lielus galda tenisa svētkus kopā! 

 
 
 
1 ...     3     4     5     6     7     ... 104    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________