Par SSB Jūrmala balvu izcīņu galda tenisa senioriem 2018

04/09/2018

40+ grupas godalgoto vietu ieguvēji, fotogrāfijā no kreisās puses uz labo Ramuns Mineikis, Ina Jozepsone, Uldis Kapellers.

Viskuplākā bija 60+ grupa, kur par uzvarētāju trešo reizi kļuva Guntis Šēnhofs, atkārtojot Vladimira Balabanova un Ilgoņa Ažeļa sasniegumus. Otrajā vietā – Guntis Lezdiņš, trešajā – Alekandrs Upesleja.
50+ grupā uzvarēja Ivars Šuvalovs, atstājot aiz sevis Juri Siliņu, kurš spēlēja jaunākā vecuma grupā, trešais -  Leonīds Temjaševs.
 40+ grupas finālā divu liepājnieku cīņā Uldis Kapellers uzvarēja Ramunu Mineiki. Sekmīgi šinī vecuma grupā startēja arī dāmas, pārspējot daudzus stiprā dzimuma spēlētājus, bronzu izcīnīja LGTF prezidente Ina Jozepsone, piekto vietu Margarita Judina, bet sesto – Aldona Homiča.
Vecāko kungu konkurencē 70+ grupā šoreiz pārliecinoši uzvarēja Ilgonis Aželis, gan apakšgrupā, gan finālā pārspējot savu sīvāko pretinieku Gunāru Jēkabsonu un trešās vietas ieguvēju Andreju Rešetņikovu.
Spraigas cīņas notika arī dubultspēlēs, kur 40+ grupā uzvarēja liepājnieki U.Kapellers ar R.Mineiki, bet 60+ grupā savu klasi atkal nodemonstrēja J.Siliņš ar G.Šēnhofu.
Informē Andris BalbierisJauno galda tenisa sacensību sezonu atklāja SSB Jūrmala tradicionālās sacensības senioriem, kuras notika mājīgajā Lapmežciema sporta hallē. Gandrīz desmit stundas ilgajā sacensību maratonā piedalījās gandrīz visi labākie Latvijas galda tenisa seniori, kopskaitā 81 sacensību dalībnieks.

50+ grupas godalgoto vietu ieguvēji, fotogrāfijā no kreisās puses uz labo Juris Siliņs, Ivars Šuvalovs, Leonīds Temjaševs.

Viskuplākā bija 60+ grupa, kur par uzvarētāju trešo reizi kļuva Guntis Šēnhofs, atkārtojot Vladimira Balabanova un Ilgoņa Ažeļa sasniegumus. Otrajā vietā – Guntis Lezdiņš, trešajā – Alekandrs Upesleja. 50+ grupā uzvarēja Ivars Šuvalovs, atstājot aiz sevis Juri Siliņu, kurš spēlēja jaunākā vecuma grupā, trešais -  Leonīds Temjaševs.

60+ grupas godalgoto vietu ieguvēji, fotogrāfijā no kreisās puses uz labo Alekandrs Upesleja, Guntis Šēnhofs, Guntis Lezdiņš.

70+ grupas godalgoto vietu ieguvēji, fotogrāfijā no kreisās puses uz labo Andrejs Rešetņikovs, Gunārs Jēkabsons, Ilgonis Aželis.

Informē Andris Balbieris

Seko Galdateniss.lv arī TWITTER, FACEBOOK, YouTube un Draugiem.lv!

40+ grupas godalgoto vietu ieguvēji, fotogrāfijā no kreisās puses uz labo R. Mineikis, I. Jozepsone, U. Kapellers.