Jēkabpils sporta skola aicina darbā galda tenisa treneri

10/08/2018

Aicinām pievienoties mūsu kolektīvam
GALDA TENISA treneri!

Jēkabpils sporta skola aicina darbā galda tenisa treneri darbam uz nenoteiktu laiku.

Galvenie pienākumi:

  • plānot un nodrošināt  mācību-treniņu procesu.

Prasības:

  • izglītība atbilstoši 28.10.2014. MK noteikumiem Nr.662 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • atbildība, iniciatīva un prasme strādāt komandā;
  • labas komunikācijas prasmes ar bērniem, vecākiem un kolēģiem;
  • vēlama sporta trenera darba pieredze;
  • labas latviešu valodas zināšanas;
  • labas iemaņas darbā ar datoru.

Piedāvājam:

  • darbu Jēkabpils Sporta skolā no 2018.gada 1.septembra;
  • labus darba apstākļus, aktīvu un dinamisku darbu, kā arī iespēju iegūt jaunu pieredzi;
  • atalgojumu atbilstoši MK noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”;
  • sociālās garantijas;
  • pozitīvu un draudzīgu kolektīvu.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu jekabpilssportaskola@inbox.lv līdz 26.08.2018. Tālrunis uzziņām: 29175659.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu informējam, ka:

  1. 1.         jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;

iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Jēkabpils pilsētas pašvaldība, kontaktinformācija: Brīvības ielā 120, Jēkabpils, LV-5201.

Vēl lasiet: AICINĀM PIEVIENOTIES MŪSU KOLEKTĪVAM VIEGLATLĒTIKAS UN GALDA TENISA TRENERUS!

 www.jekabpilssportaskola.lv

Seko Galdateniss.lv arī TWITTER, FACEBOOK, YouTube un Draugiem.lv!

׀   www.playtables.lv-Galda teniss  ׀  www.pingpongshop.lv  ׀

VIDEO KANĀLI

DOKUMENTI

  ETTU Umpires and Referees