Latvijas Republikas veterānu veiksmīgs starts Otrā starptautiskajā galda tenisa turnīrā Costa Daurada 2018

30/05/2018

Latvijas Republikas veterāni veiksmīgi startēja Otrā starptautiskajā galda tenisa turnīrā Costa Daurada, kas notika 18.-21.maijā Spānijas pilsētā Salou.
Šogad Latviju pārstāvēja tikai Daina Ročāne un Ina Jozepsone. Abas uzvarēja savās vecuma grupās. Ina Jozepsone atkārtoja panākumu arī sieviešu dubultspēlēs kopā ar Svetlanu Skobkinu no Krievijas, kas pārstāv Spānijas klubu Vermouth Miró Reus. Daina Ročāne kopā ar spānieti Romero de Avila izcīnīja bronzas medaļas.
Visus sacensību rezultātus var atrast šeit:
Apsveicam mūsu veterānes un novēlam viņiem panākumus turpmākajās sacensībās!"
Informē Ina Jozepsone

Latvijas Republikas veterāni veiksmīgi startēja Otrā starptautiskajā galda tenisa turnīrā Costa Daurada, kas notika 18.-21.maijā Spānijas pilsētā Salou.Šogad Latviju pārstāvēja tikai Daina Ročāne un Ina Jozepsone. Abas uzvarēja savās vecuma grupās. Ina Jozepsone atkārtoja panākumu arī sieviešu dubultspēlēs kopā ar Svetlanu Skobkinu no Krievijas, kas pārstāv Spānijas klubu Vermouth Miró Reus. Daina Ročāne kopā ar spānieti Romero de Avila izcīnīja bronzas medaļas. Visus sacensību rezultātus var atrast šeit.

Apsveicam mūsu veterānes un novēlam viņiem panākumus turpmākajās sacensībās!

Seko Galdateniss.lv arī TWITTER, FACEBOOK, YouTube un Draugiem.lv!