Par SIA Nord līzings atklātajām Ziemassvētku reitinga sacensībām galda tenisā 2018

30/12/2018

Rakstu publicēja Aksels Ambergs. (Fotogrāfijā sacensību uzvarētājs Artūrs Reinholds - no Galdateniss.lv fotoarhīva, 04.03.2018.)

SIA Nord līzings atklātās Ziemassvētku reitinga sacensības galda tenisā 2018, kas notika 26. decembrī,
otrajos Ziemassvētkos. piedalījās daudz vadošie spēlētāji.
    1++ reit. grupā par uzvarētāju kļuva šī gada Latvijas čempions Artūrs Reinholds (Latvijas US), kurš
finālā ar 3:1 pārspēja savu brāli Daini Reinholdu (Salaspils GTK), par 3.v. uzvarētāju (bez spēles) kļuva
Aleksandrs Maskaļonoks (Salaspils GTK), jo Igors Sidorovs (GTK Baltais) izstājās no sacensībām. Uzslavu
arī pelna juniors Daniels Kogans, kurš šādā stiprā konkurencē ieguva 5.v. atstājot aiz sevis Andreju Čemirtānu
(GTK Namejs). Par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Jānis Lesničenoks (Salaspils GTK), kurš mazajā
finālā pieveica Andi Liepiņu (GTK Namejs). Labākā sievietēm šajā reitinga grupā Sabina Musajeva (Rīgas 3. BJSS),
kura vīriešu konkurencē ieguva 11.vietu.

Reit.grupā no 121 - 250 Finālā nedaudz negaidīti iekļuva Jurijs Žukovs (Latvijas US), kurš pārspēja Akselu
Ambergu (Latvijas US), 3.v. ierindojās Māris Rublāns (GTK Namejs). Par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva
Edgars Pikšteins (GTK Aizkraukle).  Labākā sievietēm šajā reitinga grupā Aldona Homiča (Jēkabpils SC).
Reit.grupā no  251 – 400, ilgi neredzētais, pirmajā vietā Normunds Baranovskis, kurš finālā pieveica Staņislavu
Iļjinu (Rēzeknes BJSS), 3.v. ieguva Rihards Jēcis. Gan sieviešu konkurencē, gan arī gandarījuma turnīra
uzvarētāja Ina Šmēdiņa (GTK Talsi).
Reit.grupā 401 un lielāks, kā arī kuri nav reitingā par uzvarētāju kļuva Ervīns Bērziņš, kādreiz esot trenējies
pat kopā ar Sandiju Vasiļjevu. 2.v. Jānis Ābele, bet 3.v. nenogurdināmajam veterānam, kam jau 80 gadi,
Valērijam Samoilovam (GTK Namejs).  Par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Eduards Viļčaks Bet labākā sievietēm
šajā reitinga grupā Ina Šmēdiņa (GTK Talsi).
Informē Genādijs Kartuzovs

SIA Nord līzings atklātās Ziemassvētku reitinga sacensības galda tenisā 2018, kas notika 26. decembrī, otrajos Ziemassvētkos. piedalījās daudz vadošie spēlētāji.

1++ reit. grupā  par uzvarētāju kļuva šī gada Latvijas čempions Artūrs Reinholds (Latvijas US), kuršfinālā ar 3:1 pārspēja savu brāli Daini Reinholdu (Salaspils GTK), par 3.v. uzvarētāju (bez spēles) kļuva Aleksandrs Maskaļonoks (Salaspils GTK), jo Igors Sidorovs (GTK Baltais) izstājās no sacensībām. Uzslavu pelna arī juniors Daniels Kogans, kurš šādā stiprā konkurencē ieguva 5.v. atstājot aiz sevis Andreju Čemirtānu (GTK Namejs). Par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Jānis Lesničenoks (Salaspils GTK), kurš mazajāfinālā pieveica Andi Liepiņu (GTK Namejs). Labākā sievietēm šajā reitinga grupā Sabina Musajeva (Rīgas 3. BJSS),kura vīriešu konkurencē ieguva 11.vietu.

Reit.grupā no 121 - 250  Finālā nedaudz negaidīti iekļuva Jurijs Žukovs (Latvijas US), kurš pārspēja Akselu Ambergu (Latvijas US), 3.v. ierindojās Māris Rublāns (GTK Namejs). Par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Edgars Pikšteins (GTK Aizkraukle).  Labākā sievietēm šajā reitinga grupā Aldona Homiča (Jēkabpils SC).

Reit.grupā no  251 – 400 , ilgi neredzētais, pirmajā vietā Normunds Baranovskis, kurš finālā pieveica Staņislavu Iļjinu (Rēzeknes BJSS), 3.v. ieguva Rihards Jēcis. Gan sieviešu konkurencē, gan arī gandarījuma turnīrauzvarētāja Ina Šmēdiņa (GTK Talsi).

Reit.grupā 401 un lielāks , kā arī kuri nav reitingā, par uzvarētāju kļuva Ervīns Bērziņš, kādreiz esot trenējiespat kopā ar Sandiju Vasiļjevu. 2.v. Jānis Ābele, bet 3.v. nenogurdināmajam veterānam, kam jau 80 gadi, Valērijam Samoilovam (GTK Namejs).  Par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Eduards Viļčaks Bet labākā sievietēmšajā reitinga grupā Ina Šmēdiņa (GTK Talsi).