Apskati

 
 

   Jau pavisam drīz, 4.-5. decembrī lielākais šī gada Raketlona turnīrs Latvijā - 2. Latvijas Atklātais Čempionāts Raketlonā. Tas ir jāredz!

 
 
 
 

   Latvijas XXI Universiādē galda tenisā piedalījās sešas sieviešu, astoņas vīriešu augstskolas. Vīriešiem komandu ieskaitē jau 20. reizi pēc kārtas uzvarēja Latvijas Universitāte.

 
 
 
 

   2010. gada 23. novembrī Šveicē norisinājās JOOLA Eiropas Nāciju Līgas 2009-2012, vīriešu standarta divīzijas, A grupas 7 riņķa vīriešu komandu spēle starp Latviju un Šveici. Latvijas izlase līdzīgā cīņā ar rezultātu 2:3 šoreiz pret Šveici piedzīvoja zaudējumu. Divus punktus mūsu izlasei guva Matīss Burģis.

 
 
 
 

   Tā varētu nosaukt – Rīgas pilsētas atklātā čempionāta galda tenisā 2010 medaļu sadali. Droši vien savas sporta zāles sienas palīdzēja gūt tik daudz medaļu. No 8 zelta medaļām – 7 tieši Latvijas Universitātei. Par absolūto čempionu kļuva Oļegs Kartuzovs: vīriešu vienspēlē, vīriešu dubultspēlē un arī jauktajā dubultspēlē. Tas viņam jau izdodas otro reizi.

 
 
 
 

   Jau vairāku gadu garumā šīs sacensības notiek tieši svētkos LR proklamēšanas dienā. Un vienmēr pulcē daudz dalībnieku. Šoreiz bija mazāk – tikai 147 dalībnieki. Un priecē fakts, ka tieši lauku novadi ir tie, kas mīl šīs sacensības un izspēlējās pēc sirds patikas un vakarā paliek uz svētku salūtu. V grupā: reitings 1 +++ pirmo vietu izcīnīja Jānis Cīrulis (Rīga).

 
 
 
1 ...     88     89     90     91     92     ... 99    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________