Apskati

 
 

   6.novembrī Liepājas Olimpiskā centra arēnā pulcēsies baltās bumbiņas meistari no Baltijas valstīm un Norvēģijas, lai godinātu skolotāju Gunāru Jēkabsonu par viņa aizrautību, milzīgo cīņas gribu, tādējādi pievienojot unikālajai dzīves mozaīkai vēl vienu gabaliņu – saistošus galda tenisa svētkus, kur skaistā sporta cīņā vienosies bijušie un esošie audzēkņi, viesi un arī pats jubilārs.

 
 
 
 

     Šodien, 30.10.2010. notika Preiļu novada atklātā individuālā čempionāta 2010 - II kārta. Pirmo vietu šajā reizē izcīnīja Jānis Bikuļčs no Daugavpils. Otro vietu ieguva Uģis Plikgalvis no Rīgas, bet priekš daudziem negaidīti, trešā vieta Viktoram Martinovam no Preiļiem.

 
 
 
 

     23. oktobrī noslēdzās GTK LAURA - RTU Šveices sistēmas 3. turnīrs, tajā šoreiz piedalījās 48 dalībnieki. Pirmo vietu izcīnīja Artūrs Reinholds.

 
 
 
 

     Noslēgusies 3. kārtas "Pro A" Francijas līgas vīriešu komandu spēle, kas bija pārcelta no 19.10 uz 18.10. ARGENTAN BAYARD 1 diemžēl izbraukumā piekāpās LEVALLOIS SPORT 1 (pašreizējiem līderiem) vienībai no Parīzes ar rezultātu 0-4.

 
 
 
 

     Pagājušo svētdien noslēdzās JOOLA 2010 Hungarian Open - ITTF Pro Tour sacensības, Budaors, Ungārija, kas norisinājās no 13.-17.10.2010. Šajās sacensībās veiksmīgi startēja mūsu Matīss Burģis gan pie pieaugušajiem, gan U21 grupā.

 
 
 
1 ...     88     89     90     91     92     ... 97    
 
 iepriekšējā     nākošā 

___________________

Latvijas Reitingi

___________________

___________________

VIDEO KANĀLI