Par LU lielturnīru galda tenisā, veltītu darba svētkiem 2018

05/05/2018

(Sacensības norisinājās O.Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskolas Sporta Hallē).

Neskatoties uz labajiem laika apstākļiem sacensības izdevās.  Protams, interesi un spriedzi paaugstinaja fakts, ka piedalījās abi republikas čempioni – Artūrs Reinholds un Sabīne Musajeva. Tomēr daži izmantoja iespēju atpūsties, lai labāk sagatavotos LR  komandu čempionātam, kurš notiks Skrindu ielā 1, Rīgā. Jāuzslavē D.Kogans, kurš nesen lieliski startēja Baltkrievijā un 2002.g.dzimušo grupā izcīnīja 1.vietu. Tāds panākums ilgi nebija bijis. Šoreiz ceļu uz četrinieku viņam aizšķērsoja pieredzējušais M.Ķuda. Par 5.vietu D.Kogans skaistā spēlē pārspēja S.Musajevu. Uzslavu pelna A.Pahomovs, kurš šajā konkurencē izcīnīja 7.vietu.
Informē: Genādijs Kartuzovs

Neskatoties uz labajiem laika apstākļiem sacensības veltītas darba svētkiem izdevās.  Protams, interesi un spriedzi paaugstinaja fakts, ka piedalījās abi republikas čempioni – Artūrs Reinholds un Sabīne Musajeva. Tomēr daži izmantoja iespēju atpūsties, lai labāk sagatavotos LR  komandu čempionātam, kurš arī notiks Skrindu ielā 1, Rīgā. Jāuzslavē D.Kogans, kurš nesen lieliski startēja Baltkrievijā un 2002.g.dzimušo grupā izcīnīja 1.vietu. Tāds panākums ilgi nebija bijis. Šoreiz ceļu uz četrinieku viņam aizšķērsoja pieredzējušais M.Ķuda. Par 5.vietu D.Kogans skaistā spēlē pārspēja S.Musajevu. Uzslavu pelna A.Pahomovs, kurš šajā konkurencē izcīnīja 7.vietu.