Noslēgušās LSVS 51.sporta spēļu finālsacensības galda tenisā

02/02/2014

1.-2.februārī Iecavā norisinājās LSVS 51.sporta spēļu finālsacensības galda tenisā, kurās piedalījās 24 komandas no visas Latvijas, Uz sacensībām visās vecuma grupās kopā bija ieradušies 140 dalībnieki...,tabulā pielikumā  nebūs redzami individuālie dalībnieki no Ugāles u.c. Pirmo vietu komandu ieskaitē izcīnīja Rīgas pilsēta, otrā vieta Lejaskurzemes Sports, bet trešajā vietā ierindojās Rīgas Sporta Veterānu Klubs. (Visu komandu vērtējumu skatiet pielikumā!).

Vīriešiem 80+ grupā nepārspēts palika Georgijs Lobonosovs (Rīgas Sporta Veterānu Klubs). Vīriešiem 70+ grupā labākais šoreiz Gunārs Jēkabsons (Lejaskurzemes Sports). Vīriešiem 60+ grupā par čempionu kļuva Guntis Šēnhofs no Rīgas, kurš finālā visai aizraujošā cīņā uzvarēja Andri Šturmu no Dobeles novada.

Vislielāko pārsteigumu turnīrā, vīriešu 50+ grupā sagādāja pārstāvis no Salaspils novada Anrijs Bergs, kurš uzvarot ar 3:2  ceturtdaļfinālā pieredzējušo Uģi Plikgalvi (Preiļu novads), pusfinālā ar 3:2 Sergeju Čugunovu (Lejaskurzemes Sports), un visbeidzot finālā arī ar 3:2 pārspējot Hariju Zuki (Olaines novads), kļuva par čempionu vīriešu 50+ grupā! Šī turnīra vislielākā vilšanās acīmredzami bija pieredzējušā Jura Siliņa (Preiļu novads) neiekļūšana labāko astotniekā, viņam šoreiz nācās samierināties tikai ar 9.vietu.

Vīriešu 40+ grupā pirmo vietu izcīnīja jaunpienācējs no Rīgas Uģis Šāvējs, kurš finālspēlē pieveica pagājušā gada uzvarētāju Ramūnu Mineiķi (Lejaskurzemes Sports). Trešo vietu vīriešiem 40+ grupā izcīnīja Ivars Šuvalovs (Kuldīgas novads), kurš spēlē par bronzas medaļu pieveica Juriju Ņefedovu (Rīgas Sporta Veterānu Klubs).

Sievietēm 40+ grupā bez pārmaiņām, labākā Ina Jozepsone (Rīgas pilsēta), kura finālspēlē pieveica Aldonu Homiču  (Jēkabpils pilsēta). Trešā vietā Ieva Vēja (Jūrmalas pilsēta 1.komanda).

Sievietēm 50+ grupā lielāko pārsteigumu sagādāja Irina Paščenko (Kokneses novads), kura finālspēlē šoreiz visai pārliecinoši pieveica Olgu Kartuzovu (Rīgas pilsēta). Trešo vietu izcīnīja Daina Ročāne (Dobeles novads).

Sievietēm 60+ grupā pirmā vieta Dacei Štamerei (Lejaskurzemes sports), 70+ grupā pirmā vieta Mirdzai Aizsilniecei (Ķeguma novads), bet 80+ grupā pirmā vietā Vera Janševica (Rīgas pilsēta).

Labākie katrā vecuma grupā individuāli:

Siev. 40+
1.vieta – Ina Jozepsone (Rīgas pilsēta)
2.vieta – Aldona Homiča (Jēkabpils pilsēta)
3.vieta – Ieva Vēja (Jūrmalas pilsēta 1.komanda)

Vīr. 40+
1.vieta – Uģis Šāvējs (Rīgas pilsēta)
2.vieta – Ramūns Mineiķis (Lejaskurzemes sports)
3.vieta – Ivars Šuvalovs (Kuldīgas novads)

Siev. 50+
1.vieta – Irina Paščenko (Kokneses novads)
2.vieta – Olga Kartuzova (Rīgas pilsēta)
3.vieta – Daina Ročāne (Dobeles novads)

Vīr. 50+
1.vieta – Anrijs Bergs (Salaspils novads)
2.vieta – Harijs Zuke (Olaines novads)
3.vieta – Sergejs Čugunovs (Lejaskurzemes sports)

Siev. 60+
1.vieta – Dace Štamere (Lejaskurzemes sports)
2.vieta – Vera Eriksone (Dobeles novads)
3.vieta – Baiba Gāga (Iecavas novads)

Vīr. 60+
1.vieta – Guntis Šēnhofs (Rīgas pilsēta)
2.vieta – Andris Šturms (Dobeles novads)
3.vieta – Alberts Veigurs (Jēkabpils pilsēta)

Siev. 70+
1.vieta – Mirdza Aizsilniece (Ķeguma novads)
2.vieta – Ruta Saržante (Rīgas Sporta Veterānu klubs)
3.vieta – Ruta Balode (Jēkabpils pilsēta)

Vīr. 70+
1.vieta – Gunārs Jēkabsons  Lejaskurzemes sporta 1.komanda
2.vieta – Ēvalds Immerfrejs (Ķekavas novads)
3.vieta – Andris Balbieris (Jūrmalas pilsēta 1.komanda)

Siev. 80+

1.vieta – Vera Janševica (Rīgas pilsēta)
2.vieta – Laimdota Jordāne (Iecavas novads)

Vīr. 80+

1.vieta – Georgijs Lobonosovs (Rīgas Sporta Veterānu klubs)
2.vieta – Arvīds Rāts (Liepājs senioru sports klubs)
3.vieta – Harijs Jaunzems (Ķeguma novads)

Vēl par LSVS Sporta spēlēm:

Vairāk par LSVS Sporta spēlēm lasiet Latvijas sporta veterānu - senioru savienības interneta lapā - www.lsvs.lv.

Seko Galdateniss.lv arī TWITTER, FACEBOOK, YouTube un Draugiem.lv!