Par Latvijas XXVIII Universiādi galda tenisā

22/12/2017

Startējošais komandu skaits Latvijas Universiādē galda tenisā sievietēm un vīriešiem ļauj šim sporta veidam arī nākamgad būt iekļautam Latvijas Universiādes sacensībās.

Būdams, galvenais tiesnesis visās 28 Latvijas Universiādēs galda tenisā, varu apgalvot, ka pirmo reizi komandu ieskaitē vīriešiem uzvarēja Daugavpils Universitāte, 2.vietā 25 kārtējie šo sacensību uzvarētāji Latvijas Universitātes sportisti un tikai par vienu punktu mazāk 3.vietu izcīnīja Latvijas Lauksaimniecības Universitāte. Vēl lielāka spriedze un intriga būtu, ja kaut vai divu sportistu sastāvā startētu arī LSPA – Aleksandrs Šutka un Andris Dolženko.
Sievietēm pārliecinoši 1.vietu izcīnīja RTU, atstājot 2.vietā – LU, bet 3.vietā – LLU. Diemžēl, šogad nestartēja pagājušā gada uzvarētājas – LSPA komanda.