Par Rēzeknes novada „Pavasara kausa” izcīņu galda tenisā 2014

24/04/2014

Šī gada 19.aprīlī, ar mērķi popularizēta galda tenisu skolu jaunatnes vidū un veicināt sadarbību ar citu novadu sportistiem, Rēzeknes novada BJSS sadarbībā ar galda tenisa klubu „Rebirs Sports” (Rēzekne) Rēzeknes novada Dricānos organizēja Rēzeknes novada „Pavasara kausa”  izcīņu galda tenisā.

Sacensībās piedalījās 31 dalībnieks (13 meitenes  un 18 zēni)- no Rēzeknes pilsētas,  Rēzeknes novada, Jēkabpils un Preiļiem.  Meiteņu konkurencē par uzvarētāju kļuva Preiļu BJSS audzēkne Diāna Afanasjeva, kas ar rezultātu 3:1 pārspēja 2.vietas ieguvēju Jēkabpils Sporta skolas audzēkni Elizabeti Vaideri. 3.vieta Rēzeknes GTK Rebirs Sports pārstāvei Liānai Zeltiņai.

Zēnu grupā spēlē par 1.vietu spraigā cīņā ar rezultātu 3:2 Deniss Vasiļjevs (Rēzekne, GTK Rebirs Sports) pārspēja Reini Aņiskoviču (Rēzekne, GTK Rebirs Sports), kas ieguva 2.vietu, bet 3.vietā Jēkabpils Sporta skolas audzēknis Krišjānis Stankevics.