Noslēgušās JOOLA 2010 Hungarian Open - ITTF Pro Tour sacensības, Budaors, Ungārija

17/10/2010

Pagājušo svētdien noslēdzās JOOLA 2010 Hungarian Open - ITTF Pro Tour sacensības, Budaors, Ungārija,  kas norisinājās no 13.-17.10.2010. Šajās sacensībās veiksmīgi startēja mūsu Matīss Burģis gan pie pieaugušajiem, gan U21 grupā. Pie vīriešiem uzvarot Stanislav Golovanov (BUL) 4-2 un Marco Rech Daldosso (ITA) ar 4-3, ieņēma 1. vietu savā apakšgrupā un iekļuva galvenajā tīklā. Pirmajā kārtā Matīss bija pārāks par Carlos Machado (ESP) 4-3 un līdz ar to iekļuva labāko 32  spēlētāju vidū. Par iekļūšanu astotdaļfinālā Matīss piekāpās Fedor Kuzmin (RUS) ar rezultātu 3-4.

U21 kategorijā M. Burģis jau bija izlikto spēlētāju vidū un līdz ar to 1. kārtā pretī nāca Patryk Chojnowski (POL), kuru uzvarēja ar 4-3. Par tikšanu labāko ceturtdaļfinālā M. Burģis bija pārāks pār Noshad Alamiyan (IRI) ar 4-0, bet ceturtdaļfinālā diemžēl zaudējums pret Mikhail Paykov (RUS) ar rezultātu 3-4 (7. setā 13-15).

Visus rezultātus var atrast ITTF oficiālajā interneta lapā: Dalībnieku saraksts un rezultāti.
-------------------------------------------------------------------------------
- 4. kārtas "Pro A" Francijas līgas vīriešu komandu spēle:
ARGENTAN BAYARD 1 - SAG CESTAS 1 notiks 02.11.2010.
- Drīz Polish Open, ITTF Pro Tour sacensības, Varšava, Polija, 10.11.-14.11.2010.
- Vēl šogad JOOLA Eiropas Nāciju līgas 2009-2012, vīriešu standarta divīzijas, A grupas spēle: Šveice (SUI) – Latvija (LAT) notiks 23.11.2010. (Izbraukuma spēle).